Fabrikanten

Bladblazer/zuiger

Bekeken producten

Aanbiedingen

Er zijn op dit moment geen aanbiedingen.

Nieuwe producten

Best verkochte producten

Openingstijden:

ma: 8:30 - 17:30
di: 8:30 - 17:30
wo: 8:30 - 17:30
do: 8:30 - 17:30
fr: 8:30 - 17:30
za: 8:30 - 16:00

Stihl BRA 500 accurugbladblazer

Nieuw

STIHL BRA 500 B, zonder accu en lader
Vermogen : 36 Volt 
Max. luchtdoorzet : 1440 m³/h
Max. luchtsnelheid : 109 m/s
Gewicht : 10,5 kg

Meer details

€ 929.00

€ 1,099.00

Meer informatie

Stihl BRA 500 accurugbladblazer

BRA 500 B ruggedragen accubladblazer: zeer hoge blaaskracht om grote oppervlakken efficiënt en stil te reinigen
De krachtige STIHL BRA 500 B ruggedragen accubladblazer is ideaal voor professionals die werkzaam zijn in het tuin- en landschapsonderhoud en voor gemeentewerkers. Hij maakt grote oppervlakken in parken, weilanden, paden en wegen efficiënt bladvrij. Dankzij de zeer grote blaaskracht van maximaal 32 N kan je zelfs zware, natte bladeren, gras- en heggensnoeisel of afval snel wegblazen. Bovendien blijft het blaasvermogen van de STIHL BRA 500 B gedurende de hele looptijd van de accu constant hoog en neemt het tijdens het gebruik niet af. Dankzij het STIHL Noise Reduction systeem werkt de STIHL BRA 500 B erg stil, wat hem ideaal maakt voor gebruik op geluidsgevoelige locaties. Bovendien zorgt de reductie van hoge frequenties voor een aangenamer geluid.

De krachtige EC-motor is uiterst slijtvast en kenmerkt zich door een stille werking en een laag trillingsniveau. De BRA 500 B haalt de nodige energie voor zijn hoge blaasvermogen uit twee STIHL ALLPRO accu’s. Voor een optimaal energiebeheer kan je de blaaskracht gemakkelijk aanpassen via de digitale bedieningseenheid op de met één hand te bedienen multifunctionele handgreep. Er zijn vier vooraf ingestelde vermogensniveaus (niveau 1 tot 3 en permanente boost) beschikbaar. Daarnaast worden ook andere belangrijke gegevens en informatie weergegeven, bijvoorbeeld de laadstatus van de accu. Deze bladblazer is bovendien standaard uitgerust met de HMI ADVANCE PLUS module waardoor hij compatibel is met STIHL connected.

De snel verstelbare blaaspijp van de STIHL BRA 500 B ruggedragen accubladblazer kan je in een handomdraai inkorten en net zo snel weer uitschuiven om te werken op krappe plekken. Dankzij een ergonomisch draagsysteem met S-vormige schouderbanden en een heupgordel wordt het gewicht van deze professionele bladblazer gelijkmatig en comfortabel over je rug verdeeld.

Voor optimale prestaties bij het werken met de BRA 500 B accubladblazer adviseren wij het gebruik van twee STIHL AP 500 S accu’s. Voor toepassingen waarbij geen maximale blaaskracht is vereist kan je werken met twee STIHL AP 200/AP 200 S accu’s of twee STIHL AP 300/AP 300 S accu’s (optioneel verkrijgbaar).

Raadpleeg ons overzicht van de loop- en laadtijden van de STIHL accu’s om te weten hoelang je nog kan werken met je STIHL BRA 500 B ruggedragen accubladblazer, maar ook om te weten hoelang het duurt om de gebruikte AP accu weer op te laden.

Alle accumachines van het STIHL ALLPRO systeem zijn ontworpen voor professionele gebruikers en voor dagelijks gebruik, ook bij slecht weer. Ze zijn dan ook voorzien van een beproefde bescherming tegen spatwater, bewezen door geavanceerde interne tests. De spatwatertest is gebaseerd op de norm IPX4. Voor de STIHL BRA 500 B is de bescherming tegen spatwater, al bewezen door interne tests, extra gecertificeerd volgens beschermingsklasse IPX4.

Technische details

Nominale spanning 72 V
Max. spanning 80 V
Accusysteem ALLPRO/AP
Aanbevolen accu AP 300.0 P
Accu ontladen De een na de ander
Blaaskracht met rond mondstuk 32 N 1)
Gewicht apparaat zonder batterij 10.5 kg
Max. luchtsnelheid met rond mondstuk 109 m/s
Luchtstroom met rond mondstuk 1440 m³/h
Min. autonomie AP 100.0 P accu 13 min 2)
Max. autonomie AP 100.0 P accu 13 min 2)
Min. autonomie AP 20 accu 22 min 2)
Max. autonomie AP 20 accu 22 min 2)
Min. autonomie AP 20.1 accu 22 min 2)
Max. autonomie AP 20.1 accu 22 min 2)
Min. autonomie AP 200 accu 12 min 2)
Max. autonomie AP 200 accu 21 min 2)
Min. autonomie AP 200 S accu 13 min 2)
Max. autonomie AP 200 S accu 22 min 2)
Min. autonomie AP 200.0 P accu 15 min 2)
Max. autonomie AP 200.0 P accu 26 min 2)
Min. autonomie AP 30 accu 15 min 2)
Max. autonomie AP 30 accu 30 min 2)
Min. autonomie AP 30.1 accu 15 min 2)
Max. autonomie AP 30.1 accu 30 min 2)
Min. autonomie AP 300 accu 13 min 2)
Max. autonomie AP 300 accu 26 min 2)
Min. autonomie AP 300 S accu 16 min 2)
Max. autonomie AP 300 S accu 32 min 2)
Min. autonomie AP 300.0 P accu 21 min 2)
Max. autonomie AP 300.0 P accu 41 min 2)
Min. autonomie AP 500 S accu 20 min 2)
Max. autonomie AP 500 S accu 39 min 2)
Geluidsdrukniveau 84 dB(A) 3)
Geluidsdrukniveau 15 m afstand 64 dB(A) 4)
Geluidsvermogenniveau 94 dB(A) 3)
Trillingswaarde rechts 0.2 m/s² 5)
IP-beschermingsgraad IPX4

Recensies

Schrijf uw recensie

Stihl BRA 500 accurugbladblazer

Stihl BRA 500 accurugbladblazer

STIHL BRA 500 B, zonder accu en lader
Vermogen : 36 Volt 
Max. luchtdoorzet : 1440 m³/h
Max. luchtsnelheid : 109 m/s
Gewicht : 10,5 kg

Schrijf uw recensie

Vragen?

Kom langs in Geesteren of neem contact op

Kom langs in onze showroom in Geesteren hebben wij diverse modellen staan van alle merken die wij vertegenwoordigen. U kunt bij ons terecht voor de aankoop, advies, service en onderhoud van allerlei tuinmachines. Door onze ligging centraal in Twente zijn we goede te bereiken vanuit Enschede, Hengelo en Almelo.

 

Accessoires